Evo Grup, otomatik kapı sistemleri, reklam organizasyon, gıda sektörlerine hitaben, elliye yakın çalışanıyla müşterilerine üstün teknolojide, kaliteli ürünler ve dinamik insan kaynağı ile kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Evo Grup 2012  yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için saygı duyulan, sınıfının en iyi markalarını oluşturma azminde, bulunduğu sektörlerde daima en iyisi ve küresel bir oyuncu olmak hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon & Vizyon


Misyonumuz, kaliteli ürünler ve en üst düzeyde teknik destek hizmeti sağlayarak tüm otomatik kapı sistemi ihtiyaçlarınıza cevap vermektir.

Çalışanlarımız için yaratıcılığın ödüllendirildiği ve her ekip üyesinin ayrı ayrı değerlendiği bir çalışma ortamı yaratmayı taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz, tecrübemiz ve prensiplerimiz ile yaratacağımız yenilikçi ve farklı ürünleri, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketiciler ile buluşturmak ve müşterilerimizin kendisini güvende hissedebileceği bir ortam oluşturarak sektöründe en beğenilen ve en çok tercih edilen marka olmaktır.

  • 6Ürün Çeşidi
  • 10Personel
  • 40Uygulama
  • 60Mutlu Müşteri
Tıkla Ara